Про компанію

Інтернет-магазин «ФРЕШ ДОСТАВКА» – це сервіс замовлення та доставки в Києві продуктів харчування створений компанією, яка має десятирічний досвід в дистрибуції та логістиці на ринку України. Дотримання договірних відносин та фінансова стабільність компанії дали змогу здобути довіру та репутацію надійного партнера серед виробників, імпортерів, великих операторів ринку продуктів харчування та пропонувати широкий асортимент товарів для наших Клієнтів. Маючи в наявності прямі договори поставки від провідних підприємств України, наша компанія забезпечує реалізацію продукції по вигідних цінах які є конкурентними у порівнянні з цінами крупних продуктових мереж магазинів.

На сьогоднішній день ми пропонуємо сервіс зручної доставки «до дверей» замовника широкого асортименту продукції, який включає свіжі овочі, фрукти, салати та зелень, товари групи кулінарія, бакалійну та сиро-молочну продукцію, консервацію, м’ясну гастрономію, каву та напої, кондитерські і хлібобулочні вироби та інші продукти харчування.

Автопарк компанії налічує 23 власні автомобілі, які здійснюють регулярну доставку замовлень на щоденній основі.

Відділ супроводження продажів забезпечує безперервний зв’язок з клієнтами та їх консультування на протязі тривалого періоду часу доби.

Наш колектив, який являє собою “сплав” досвідчених фахівців та молодих спеціалістів, працездатних і енергійних робітників, своєю наполегливою та важкою працею готовий прийняти нові виклики, що постали в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусної хвороби та забезпечити для населення регулярну доставку широкого асортименту продуктів харчування за вигідними цінами.